סוגי טיפוליםטיפול זוגי
זוגיות היא מסע משותף המשתנה ומתעצב בכל שלב בחיים מחדש. מתחילים את המסע עם תקווה גדולה ואחר כך באים הקשיים, את חלקם צולחים וחלקם נראים לעיתים בלתי פתירים, או שהפתרון לא מספק ומתסכל ויש תחושת תקיעות.
כאן אני נכנסת למרחב המשותף, מצטרפת למסע הזוגי, ומאפשרת מרחב של התבוננות והקשבה לכל אחד מבני הזוג ולזוגיות - מה שמאפשר מודעות והבנה, תקשורת זוגית אחרת, ופתיחת אפשריות נוספות לזוג בהתמודדות עם מסע החיים שלהם. 

טיפול משפחתי
משפחה היא כמו מעגל חשמלי בו כל אחד מושפע ומשפיע על השני.
אני מאד מאמינה בעוצמה של המשפחה ככוח מרפא, ובהתערבות משפחתית מערכתית כמאפשרת שינוי גם בפרטים שבה. ההתערבות המשפחתית מייצרת שיח והתבוננות אחרת ביו חברי המשפחה ומתוך זה מאפשרת פתיחת אופציות נוספות ביחסים בתוך המשפחה ובתוך הפרטים שבה, מבלי לסמן אף אחד מבני המשפחה כבעייתי.
הטיפול יכול להיות בנוכחות כל בני המשפחה וכמו כן בנוכחות רק חלקים ממנה, כל זאת בהתאם לצרכי המשפחה.

הדרכות הורים 
ההורות מלווה בהתלבטויות קשיים שאלות וחוסר הסכמות. לעיתים מה שאנו יודעים, חושבים ומבינים לא מספק או לא עוזר להתמודדות עם האתגרים והקשיים שילדנו מציבים בפנינו. בעבודה עם ההורים אני עוזרת להם להגיע להבנה טובה יותר של ילדם וקשייו ואת ההתנהלות של כל אחד מהם ושל שניהם ביחד, כל זאת על מנת לאפשר להם להיות מסופקים, בטוחים ונכונים עבור ילדם.

טיפול פרטני
זהו מסע אישי של אדם שמרגיש בהתלבטות, תקיעות, בלבול עם עצמו או ביחסיו עם האחרים המשמעותיים לו. בתהליך זה אני שם כדי לעזור לך להתבונן בתוך עצמך, לזהות יכולות, כוחות, דפוסי התמודדות, בחירות, לזהות ולהיפרד מדפוסים חוסמים ולא יעילים, ולרכוש ולשמר דפוסים מסייעים שמגדילים מרחב ואופציות להתמודדות. הטיפול מאפשר להגיע למקום של צמיחה והעצמה אישית.

טיפול בגירושים
משבר הפרידה הינו מהקשים ביותר, המשפיע על כל חברי המשפחה, ומצריך שינוי בתחומי חיים רבים. ההסתגלות היא תהליך שאורך מספר שנים.
ההתערבות הטיפולית יכולה להיות בשלב ההתלבטות, דרך איך בונים הורות משותפת, איך מכינים את הילדים, ליווי ועזרה בהתמודדות עם המשבר האישי והמשפחתי ועוד.
האמונה שלי היא שהמשבר הוא תמיד הזדמנות לצמיחה, ולמרות שכשנמצאים בתוכו הרבה פעמים אי אפשר לראות  את התקווה, אני מביאה איתי לטיפול אל הידע והניסיון הרב יחד עם הרבה רגישות, סובלנות ואמפטיה על מנת לעזור למשפחות לעבור את התהליך ולצמוח ממנו.

תיאום הורי
תיאום הורי הינו שירות להורים המתגרשים שמטרתו לעזור להורים לשתף פעולה ולפתור סוגיות שקשורות לגידול ילדיהם.
תיאום הורי הינו תהליך התערבות הנותן את הפתרון המבטיח ביותר בכדי להקטין את הגורמים העוינים במאבק ההורי ואת מלכוד הילדים בתוכו.

 

 

למעבר לאתר תיאום הורי לחץ כאן